Hosting

Linux Hosting

  Linux web Hosting paketlerimiz  Fujitsu Siemens Ve Dell Marka E3 işlemci Mimarisine 8 core ve 16 ram e Sahip sunucılarda barındırılmaktadır. 64 bit Linux sunucularımızda plesk ve cpanel hosting kontrol panelleri kullanılmaktadır. Cpanel sunucularımızda müşteri panelleriniz rvskin eklentisi ile Türkçeleştirilmiştir. php 5.3, php 5.4, php 5.5, php 5.6, php 7.0, php 7.1, mysql 5, GD library, zend ve ioncube desteği sunulmaktadır. Sizler için oluşturduğumuz Web Hosting Paketlerinden birini seçerek sitenizi yayınlamaya başlayabilirsiniz.
 
Linux Hosting paketlerimiz için tıklayınız.
 

Linux Plus Hosting

Yenilenmiş Linux hosting paketlerimize ek olarak siteleriniz hazırlamanıza yönelik araçları eklenmiştir. Paktetlerimize ek sağlanan araçlar ile sitelerinizi tasarlayıp yayına sokmanız artık daha kolay!!
 
Linux Plus Hosting paketlerimiz için tıklayınız.
 

Windows Hosting

 Windows web hosting paketlerimiz  Fujitsu Siemens Ve Dell Marka E3 işlemci Mimarisine 8 core işlemci ve 16 gb ram desteğine Sahip sunucularda barındırılmaktadır. 64 bit Windows 2003 ve windows 2008 platformu üzerinde ASP ve .NET 3,5 SP1 ve .NET 4.0 teknolojilerine ihtiyaç duyan müşterilerimize özel hazırladığımız hizmetlerimizdir. Size özel hazırladığımız Web Hosting paketlerimizden birini seçerek sitenizi yayınlamaya başlayabilirsiniz.
 
Windows Hosting Paketlerimiz için tıklanyınız.
 

SEO Hosting

 
 
SEO Hosting paketlerimiz için tıklayınız.
 

Medya Hosting

Sitenizden online olarak radyo yayını yapmanızı sağlayan hosting hizmetidir. Arkadaşlarınıza yada tüm Dünya'ya sesinizi mi duyurmak mı istiyorsunuz? Radyo hosting paketlerimizden birini satın alarak winamp üzerinden online canlı yayın yapabilirsiniz.
 
Medya Hosting paketlerimiz için tıklayınız.
 

SSL Hizmeti

 
SSL Sertifikası Hizmetimiz için tıklayınız.
 

Önemli Açıklamalar

  • Fiyatlarımıza %18 KDV dahildir.
  • Faturalarınızın elinize sorunsuz ulaşabilmesi için adres bilgilerinizi kontrol ediniz.
  • Warez, Hack, Adult ve T.C Yasalarına aykırı içerik barındırılamaz.
  • Alan veya Trafik aşımlarında extra fatura çıkartılacaktır.
  • Hizmetlerimizi satın almadan önce Hizmet Sözleşmesini mutlaka okuyunuz.
  • Tüm sorularınız ve önerileriniz için Müşteri Temsilcilerimiz ile iletişim kurunuz.