Gizlilik ve Garanti Politikası

AktasWeb Inernet Hizmetleri Gizlilik ve Garanti Politikası
 
Bu gizlilik ilkeleri AktasWeb Internet Hizmetleri tarafından aktasweb.com' un gizlilik konusundaki sorumluluklarnin tespiti için hazirlanmistir. Asagidaki maddeler www.aktasweb.com web sitesi üzerindeki bilgi toplama ve dagıtımı islemlerinin kurallarini içermektedir.
 
IP adresinizi sunucularimizdaki sorunlarin giderilmesi ve internet sitemizi yönetmek için kullanacagiz. IP adresiniz, sizi ve alisveris sepetinizi tanimak ve açik demografik bilgilerinizin toplanmasi için kullanilacaktir.
 
Sitemizin kontrol paneline kayit formunda kullanicilarimiz, iletisim bilgilerini (isim, adres, telefon, e-mail adresi vb) istenilen tüm bilgiler girilmelidir. Bu formda aldigimiz iletisim bilgilerini kullanicilarimizin islemleri için alan adi bilgilerinde, acil durumlarda ve faturanizin teslimatinda kullanmaktayiz. Kullanicilarimiz isteklerine bagli olarak sistemimizden kayitlarini sildirebilirler. Alinan finanssal bilgiler satin alinan ürün ve hizmetlerin bedelinin tahsil edilmesinde ve diger gerek duyulan durumlarda kullanilacaktir. Kisiye özel bilgiler kullanicilarimizin sisteme girislerinde ve diger gerektigi durumlarda kisinin kimliginin dogrulanmasinda kullanilacaktir. Istatistiki bilgileri ve profil bilgileri ayrica sitemizin içinde de toplanmaktadir. Bu bilgileri istenilen tüm durumlarda kullanilabilir. Bu bilgiler ziyaretçi hareketlerinin izlenmesi, kisiye özel içerik saglanmasi durumlarinda kullanılacaktır.
 
Sitemiz içerisinde baska sitelere de baglantilar bulunmaktadir. www.aktasweb.com adli web sitemiz diger sitelerin gizlilik politikalari ve içeriklerinden sorumlu degildir.
 
Güvenlik
Sitemizde bilgi kaybini, bilginin izin verilmeyen kullanimini ve izinsiz degistirilmesini engellemek için firmamizca uygulanan güvenlik önlemleri bulunmaktadir.
Bu güvenlik önlemleri sunlardir;
  1. SSL Sertifikasi ile kredi karti tahsilati sayesinde, (Secure Socket Layer) ayricaligi ile sifreli olarak kredi karti bilginiz bankamiza iletilir.
  2. Kredi kartı numaranız kesinlikle kaydedilmez. Sadece işlem yaptıgınız anda kullanılan kart numaranızı biz de bilmeyiz. Sadece siz ve bankamız arasında olan bu işlem ; Bizim sitemiz üzerinden geçmeden islem sirasinda kredi kartınız sizin ile bankamız arasında bir sırdır.
  3. Sitemiz dünya standardı olan Windows 2003, CentOS, REDHAT, FreeBSD Server teknolojisi ile çalışmaktadir. Bilinen en son korumalar yüklenmis ve bir aksilige imkan vermemek için devamli takip edilmektedir.
Düzeltme / Yenileme
Kullanıciıarımız sitemizde kayıtlı olan tüm bilgilerini dilediginde degiştirme hakkına sahiptir.

Posta Adresi
6421 Sokak No:33  K.3 D.9 Karşıyaka - IZMIR P.K.:35540
 
Telefon Numaralarımız
+90 (232) 330 69 59
 
Faks Numaramız
+90 (232) 336 98 54
 
E-Posta Adreslerimiz
Satış - Pazarlama : satis@aktasweb.com
Muhasebe : muhasebe@aktasweb.com
Teknik Destek : destek@aktasweb.com
Tüm teknik destek talepleri Destek Sistemi üzerinden alınmaktadır...!
 
Çalışma Saatlerimiz
Hafta Içi : Her Gün 09:00 - 20:00
Hafta Sonu : Cumartesi 10:00 - 19:00
Pazar : Mesaimiz Yoktur.