AktasWeb Firma Profili

Biz Kimiz ?

2007 senesinde İzmir’de kurulan Aktaş Web, gelişen internet teknolojilerinin sunduğu imkanları her dönemde müşterilerine yansıtmayı hedef edinmiştir. Bu kapsamda 2011 senesinde VDS ve Dedicated sunucu kiralama çözümlerini kurumsal ve bireysel müşterilerine rakiplerinden çok daha güvenli, hızlı ve kesintisiz bir şekilde sunmayı başarmıştır.

Kalite fark yaratmaktır!

Kiralık sunucu sektörü içerisinde son teknolojik altyapı olanaklarını değerlendirmeye önem veren Aktaş Web, bu kapsamda en çok tercih edilen DELL, HP ve FUJITSU-SIEMENS sunucu sistemlerini kullanmaktadır. Müşteri verilerinin güvenliğine önem verilmekte, veri güvenliğinin sağlanması adına “firewall” güvenlik duvarı en güncel şekliyle sisteme entegre edilmektedir. Aktaş Web bunların yanı sıra müşteri memnuniyetini kapsayıcı hizmet kalemleri içerisinde şunlara da yer vermektedir:

1.       1. Veri kaybının önlenmesi için yedeklemeler yapılmaktadır. Herhangi bir olumsuz durumda müşterilerin mağdur olması engellenmektedir.

2.       2. Aktaş Web tarafından kullanılan yazılımlar lisanlıdır. Böylece sunucu sistemleri tüm güvenlik güncellemelerinden otomatik olarak yararlanmaktadır.

3.       3. Her müşteri için farklı çözümler sunulmaktadır. Mevcut hosting paketlerinin yanında,  kurumsal firmalar için VDS sunucu hizmetleri sunularak daha yüksek performans ve verimlilik alınmaktadır.

4.       4. Türkiye’deki e güçlü hosting altyapı sistemine yer verilmektedir.

5.       5. Rakiplerinden daha aşağıda fiyat politikasıyla müşterilerin bütçesine dost hosting paket çözümleri sunmaktadır.

Hızınız hiç kesilmesin…

Müşterilerimiz projelerinin kalitesine önem veriyoruz. Bu nedenle site ziyaretçi deneyimini olumsuz etkileyecek site hızı ve bağlantı sorunlarını ortadan kaldırıyoruz. En iyi CPU performans değerleriyle binleri aşan aylık ziyaretçi kitlesinde bile tam performansın elde edilmesi imkanı sağlıyoruz.

Panik yok! Destek ekibi yanınızda…

Karşılaştığınız problemler, sorular, merak ettikleriniz genç ve yetenekli teknik ekibimize emanet! 7 gün 24 saat çalışan dinamik ekibimiz, müşterilere her türlü desteği sağlıyor. Yaşadığınız sistem sorunlarından, hosting paketleri, VDS sunucular hakkında merak ettiklerinize kadar her şey uzman ekip tarafından en kısa sürede cevaplanıyor. 

 

Misyonumuz

Kişi ve kurumların teknoloji alt yapılarını optimize ederek faaliyetlerini en etkin şekilde sürdürmelerini sağlamak, interneti doğru kullanarak yeni pazar anlayışını oturtabilmektir. Teknolojiyi yakından takip ederek müşterilerimize değişen ve gelişen iş dünyasında kalıcı üstünlük sağlamak en büyük hedefimiz. Bunun için müşterilerimizin projelerini uygulama ve geliştirme aşamalarında ihtiyaçlarını en doğru şekilde karşılayacak çözümler üretiyoruz. Profesyonel iş anlayışını, kaliteli hizmeti ve müşteri memnuniyetini herzaman ön planda tutarız.
 

Vizyonumuz

Müşterilerimizin kurumsal kimliklerini pekiştirerek dünya pazarında güçlü bir imaja sahip olmalarını, yabancı sektörlerde markalaşmalarını sağlarken, kendileri ile uzun vadeli işbirliği içerisinde çalışmak. Yenilikçi, özgün ve dinamik bir bakış açısı. Bu bakış açısı kalite ve üretkenlik ile profesyonel boyutta müşterilerimizin hizmetine sunulur.
 

Değerlerimiz

Müşteri Memnuniyeti

Beklentilerin ötesinde başarılı çözümler sunarak, titiz ve profesyonel bir çalışma ile kusursuz projeler sunarak kişi ve kurumların memnuniyetlerini taahüt ediyoruz.
 

Profesyonel Yaklaşım

Müşterilerimizin başarısı bizim de başarımızdır. Bizim önceliğimiz müşterilerimizi etkilemek değil, onların hedef kitlesini etkilemektir.
 

Tasarım Anlayışımız

Amacından sapmayan, doğrudan hedefe yönelik, işlevselliğin yaratıcılık ve estetik ile bütünleşmesi.
 

Sorumluluk

Müşterilerimizin haklarını ve çıkarlarını korurken, toplumsal değerlere bağlı, yasalara ve inançlara saygılı, sosyal sorumluluk bilincine sahip.